mgr Daria DymitrakSpecjalista ds. podologii

Specjalista ds. podologii Pon. – Pt. 10:00 – 18:00; Sob. 9:00 – 17:00 95 7 35 25 01 daria@podologiagorzow.pl

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Uczelnia ta jest wysoko pozycjonowana w rankingach uczelni wyższych w całej Polsce, dodatkowo posiada duże uznanie w środowisku kosmetologicznym oraz branży Wellnes & Spa. Ukończyłam uczelnię z wyróżnieniem, uzyskałam tytuł magistra kosmetologii ze specjalizacją podologia.

W trakcie studiów podjęłam praktykę u dr Ryszarda Szczepańskiego chirurga, specjalisty medycyny sportowej, podiatry wybitnego specjalisty z zakresu narządu ruchu, poważanego w Polsce jak i Stanach Zjednoczonych oraz Nowej Zelandii, który wraz z dr. Charlie Baycroftem opracował i opatentował na świecie autorski system dynamicznego i funkcjonalnego badania chorych (Formthotics Medical System). Pod okiem dr Szczepańskiego zdobywałam umiejętność analizy neuro-sensomotorycznej chodu i propriorecepcji z obszaru narządu ruchu.

Podologia jest moją pasją dlatego też jestem osobą aktywną zawodowo, korzystającą z różnorodnych szkoleń oraz warsztatów w celu podnoszenia swoich kwalifikacji. Regularnie uczestniczę w konferencjach podologicznych odbywających się na terenie całej Polski. Dodatkowo posiadam uprawnienia pedagogiczne.

Mój zasób wiedzy, siedmioletnie doświadczenie w obsłudze klientów, wyszlifowane umiejętności, precyzja pracy, wyspecjalizowany sprzęt oraz sterylne narzędzia umożliwiają profesjonalne wykonanie zabiegu. Klientów w gabinecie podologicznym otaczam specjalistyczną opieką, indywidualnym podejściem oraz profesjonalną obsługą.


Comments are closed.

O MNIE

7 lat doświadczenia, wiedza poparta tytułem naukowym, nowoczesny sprzęt i doskonała precyzja. Postaw na specjalistyczną opiekę, indywidualne podejście i profesjonalną obsługę.

Kontakt

ul. Chrobrego 14/15, 66-400 Gorzów Wlkp.

95 7 35 25 01

daria@podologiagorzow.pl

www.podologiagorzow.pl

Kiedy pracuję?

Poniedziałek - Piątek
10:00 – 18:00

Sobota
9:00 – 17:00

Social Share