Pedicure medyczny

60-120 minut 150 zł daria@podologiagorzow.pl Zarezerwuj wizytę

Pedicure leczniczy (medyczny, specjalistyczny) jest podstawowym zabiegiem podologicznym polegającym na oczyszczeniu powierzchni podeszwowej stopy z hiperkeratoz. Usuwanie zrogowaciałych komórek, które nazywa się nagniotkami, modzelami i odciskami jest wykonywane z dużą dokładnością, w taki sposób aby nie naruszyć ciągłości naskórka.

Podczas zabiegu również opracowane są przestrzenie międzypalcowe. Wszelkie zrogowacenia zostają usunięte, a skóra stóp odzyskuje miękkość i elastyczność. Kolejnym etapem zabiegu jest oszlifowanie paznokci, nadanie im prawidłowego kształtu, oraz usunięcie narastających skórek. Na zakończenie zostaje zastosowany odpowiedni do Twoich stóp krem.

Podczas wizyty uzyskasz porady i wskazówki jak właściwie pielęgnować skórę stóp, aby zachować ich piękny wygląd i delikatność. Wykonanie zabiegu pedicure medycznego pozwala wyeliminować pieczenie stóp, bolesność podczas chodzenia oraz dyskomfort spowodowany zrogowaceniami.


Comments are closed.

O MNIE

7 lat doświadczenia, wiedza poparta tytułem naukowym, nowoczesny sprzęt i doskonała precyzja. Postaw na specjalistyczną opiekę, indywidualne podejście i profesjonalną obsługę.

Kontakt

ul. Chrobrego 14/15, 66-400 Gorzów Wlkp.

95 7 35 25 01

daria@podologiagorzow.pl

www.podologiagorzow.pl

Kiedy pracuję?

Poniedziałek - Piątek
10:00 – 18:00

Sobota
9:00 – 17:00

Social Share