Indywidualna orteza stóp

60 minut 360 zł daria@podologiagorzow.pl

Ortezy stóp, które popularnie nazywamy wkładkami są indywidualnie dopasowane do stopy klienta, tworząc drugą skórę. Działaniem podstawowym jest wyprostowanie postawy ciała, ustawienie ramion jak i bioder w jednej linii, a w konsekwencji obniżenie napięcia mięśni obręczy barkowej, szyi i pleców. Poprzez zastosowanie ortez mamy możliwość wyważenia stóp i ustawienia ciała w pozycji prawidłowej. Nie od dziś wiadomo, że stopy decydują o naszym organizmie, dlatego też istnieje możliwość oddziaływania na pewne schorzenia, redukując je lub też całkowicie im zapobiegając.

Od niedawna paluch koślawy (halluks), stopy szpotawe czy koślawe oraz nagminnie wrastające paznokcie jak i powstające nagniotki mimo ich usuwania, nie będą stwarzać problemów i dolegliwości. Cały sukces tej metody tkwi w prawidłowym ustawieniu stóp, które pod wpływem twardego, płaskiego podłoża zmieniają swój kształt, co wiąże się z obniżeniem wydolności naszego organizmu. Problemem też nie będą bolące kolana, rwące bóle barków i okolicy biodrowo krzyżowej, bóle głowy nieznanego pochodzenia, towarzyszące zmęczenie organizmu w godzinach popołudniowych. Dzięki ortezom krok jest sprężysty, nieobciążający organizmu dużym wydatkiem energetycznym, samopoczucie kilkukrotnie lepsze niż dotychczas.

Jeżeli dotyczy Ciebie któryś z wymienionych problemów zapytaj podologa o słuszność zastosowania tej metody u Ciebie. Do zniwelowania wszystkich tu wymienionych dolegliwości nie jest konieczna wizyta u chirurga, a jedynie prawidłowe ustawienie stóp, które możesz zapewnić sobie już dziś w naszym gabinecie podologicznym.


Comments are closed.

O MNIE

7 lat doświadczenia, wiedza poparta tytułem naukowym, nowoczesny sprzęt i doskonała precyzja. Postaw na specjalistyczną opiekę, indywidualne podejście i profesjonalną obsługę.

Kontakt

ul. Chrobrego 14/15, 66-400 Gorzów Wlkp.

95 7 35 25 01

daria@podologiagorzow.pl

www.podologiagorzow.pl

Kiedy pracuję?

Poniedziałek - Piątek
10:00 – 18:00

Sobota
9:00 – 17:00

Social Share