Opinie klientów

Zostaw swoją opinię
1
2
3
4
5
Zatwierdź
     
Anuluj

Zostaw opinię o mnie

Gabinet podologiczny - podologia Gorzów Wlkp.
Średnia z opinii:  
 19 opinii
przez Dorota w Gabinet podologiczny - podologia Gorzów Wlkp.

Gabinet pani Darii polecila mi pani dermatolog.Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnie wykonanego pedicure medycznego.Juz po pierwszej wizycie stopy jakby sie wyciszyly.To jest niesamowite,bo z problemem zmagam sie od lat.Wszystkim bede polecac gabinet pani Darii,bo jest to prawdziwy specjalista ds.podologii.

przez Elżbieta w Gabinet podologiczny - podologia Gorzów Wlkp.

Bardzo polecam gabinet podologiczny Pani Darii.
Jestem bardzo zadowolona z obsługi i profesjonalnego podejścia. Przede wszystkim Pani Daria jest osobą doświadczoną!!!!
Zgłosiłam się do Pani Darii z wrastajacym paznokciem.... 🙁 Przez moje zaniedbanie i złe obcinanie paznokcia mój palec wyglądał strasznie. Małymi krokami udało się go wyleczyć 🙂 Nie trzeba od razu lecieć do chirurga.

przez Elżbieta w Gabinet podologiczny - podologia Gorzów Wlkp.

Bardzo polecam gabinet podologiczny Pani Darii. Jestem bardzo zadowolona z obsługi i profesjonalnego podejścia do klienta. Pani Daria jest osobą miłą i gotową wyjaśnić wszelkie wątpliwości klientów. W parę chwil zabrała mi nieznośny ból. Szczerze polecam.

przez Vitaliy Shapovalov w Gabinet podologiczny - podologia Gorzów Wlkp.

Dziękuję za pomoc synowi - usunięta przyczyna boli paznokcia. Tylko pozytyw i tylko najcieplejsze życzenie.

przez Magda w Gabinet podologiczny - podologia Gorzów Wlkp.

Pelen profesjonalizm, przemiła osoba ! serdecznie Polecam Panią Darie, młoda osoba a posiada szeroką wiedzę ! dziekuję za pomoc ! 😉 Pozdrawiam

przez Anna w Gabinet podologiczny - podologia Gorzów Wlkp.

Serdecznie polecam Panią Darię, pełny profesjonalizm i wspaniałe podejście do dzieci. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za pomoc.

przez Karolina w Gabinet podologiczny - podologia Gorzów Wlkp.

Bardzo polecam gabinet podologiczny Pani Darii. Jestem bardzo zadowolona z obsługi i profesjonalnego podejścia do klienta. Przede wszystkim Pani Daria jest osobą doświadczoną, miłą i gotową wyjaśnić wszelkie wątpliwości klientów.

przez Sylwia w Gabinet podologiczny - podologia Gorzów Wlkp.

Z czystym sumieniem mogę polecić panią Darię. Moja 11-letnia córka miała problem z wrastającym paznokciem. Miałyśmy już skierowanie do chirurga. Szukałam pomocy gdzie indziej i trafiłyśmy do pani Darii.Zabieg był zupełnie bezbolesny dla córki, kilka wizyt kontrolnych. Miała też zakładaną klamrę na palec - wszystko bezboleśnie,a z niesamowitym rezultatem.
Pani Daria to profesjonalistka, potrafi dobrać odpowiednie rozwiązanie do danego problemu, miła i sympatyczna. Dziękujemy Pani Dario.

przez IZABELA w Gabinet podologiczny - podologia Gorzów Wlkp.

PROFESJONALNA MIŁA OBSŁUGA !PO WIELU LATACH WRESZCIE MOGĘ CHODZIĆ !!! POLECAM KAŻDEMU KTO MA PROBLEMY ZE STOPAMI !

przez Wioletta w Gabinet podologiczny - podologia Gorzów Wlkp.

Pani Daria prawdziwa profesionalistka.Bardzo szybko,bo juz na pierwszej wizycia poradzila sobie z moim wrastajacym paznokciem.Po wielu latach wreszcie koniec z problemem.Calym sercem moge polecic ja wszystkim zyjacym w ciąglym bolu. Naprawde warto skorzystac z pomocy pani Darii. Oprocz pelnego profesjonalizmu pelna uroku,bardzo mila osoba.Wioletta ze Szkocji.

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»
 

O MNIE

7 lat doświadczenia, wiedza poparta tytułem naukowym, nowoczesny sprzęt i doskonała precyzja. Postaw na specjalistyczną opiekę, indywidualne podejście i profesjonalną obsługę.

Kontakt

ul. Chrobrego 14/15, 66-400 Gorzów Wlkp.

95 7 35 25 01

daria@podologiagorzow.pl

www.podologiagorzow.pl

Kiedy pracuję?

Poniedziałek - Piątek
10:00 – 18:00

Sobota
9:00 – 17:00

Social Share