Wyposażenie

Gabinet Podologiczny wyposażony jest w specjalistyczny sprzęt oraz urządzenia, które pozwalają podologowi na profesjonalne przeprowadzenie zabiegów, które obejmuje postawienie prawidłowej diagnozy, dobór najskuteczniejszego leczenia oraz komfort podczas pracy.

Podstawowym narzędziem pracy w gabinecie podologicznym jest frezarka, przy pomocy której wykonywane jest ok. 90 % zabiegów. Frezarka marki Gerlach wyposażona w pochłaniacz pozwala na zredukowanie pyłu wydzielanego podczas pracy. Przyrząd frezująco – odsysający wprowadza końcówki w rotację pozwalając na szybkie i skuteczne usunięcie zrogowaciałego naskórka oraz na pielęgnację paznokci.

frezarka_luna_at_micro

Kolejnym bardzo ważnym elementem wyposażenia gabinetu podologicznego jest profesjonalny fotel podologiczny sterowany elektrycznie. Możliwość sterowania fotelem w trzech płaszczyznach umożliwia ustawienie go w dogodnej pozycji dla podologa oraz klienta. Dodatkowym atutem fotela jest, to że każda osoba może bez najmniejszego problemu na nim usiąść, co jest bardzo istotne ze względu na osoby starsze i ograniczone ruchowo.

fotel-kosmetyczny-elektr-2244a-pedi-bialy
Gabinet wyposażony jest również w podoskop – urządzenie służące do badania funkcji oraz dysfunkcji stóp. Przeprowadzane badanie statyczne i dynamiczne pozwala bardzo szczegółowo określić powstałe zmiany, sprawdzić rozkład ciężaru ciała na poszczególnych częściach stopy. Jest to podstawowe narzędzie diagnostyczne wykorzystywane w gabinecie podologicznym.

O MNIE

7 lat doświadczenia, wiedza poparta tytułem naukowym, nowoczesny sprzęt i doskonała precyzja. Postaw na specjalistyczną opiekę, indywidualne podejście i profesjonalną obsługę.

Kontakt

ul. Chrobrego 14/15, 66-400 Gorzów Wlkp.

95 7 35 25 01

daria@podologiagorzow.pl

www.podologiagorzow.pl

Kiedy pracuję?

Poniedziałek - Piątek
10:00 – 18:00

Sobota
9:00 – 17:00

Social Share