Rekomendacje

„Pani Daria Dymitrak ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu.
W czasie nauki poznawała i wykorzystywała wiedzę i umiejętności z zakresu Kosmetologii i Podologii. Była studentką ambitną i dzięki temu łatwo rozwiązywała narzucone zadania problemowe. Miała bardzo dobry kontakt z pacjentami, co jest ważnym elementem pracy Podologa. Specjalność, którą wybrała absolwentka, można zaliczyć do bardzo trudnych i skomplikowanych w działaniu. Należy wykazać się nie tylko wiedzą i umiejętnościami, ale również cierpliwością i empatią. Jest to zawód trudny, któremu Pani Daria Dymitrak podołała. Założenie własnego gabinetu podologicznego wymaga odwagi i odpowiedzialności. Istnienie gabinetu na rynku lokalnym daje satysfakcję pacjentów z problemami stóp.”

Ewa Ławniczak

„Kierując się moralnym obowiązkiem wspierania moich byłych Studentek w procesie kreowania i wykonywania zawodu Podologa. Jako ich nauczyciel wprowadzający w arkana nowej specjalności, także w pewien sposób człowiek który ukształtował ich zawodowe umiejętności i sposób pracy piszę ten list referencyjny. Jednym z ważnych powodów i motywów wspierania Absolwentki Pani Darii Dymitrak jest podjęta przez nią chęć pracy w charakterze Podologa. Zawodzie który dopiero pojawia się na rynku usług z obszaru Zdrowia i Urody. Podologia zajmuje się funkcją i dysfunkcją elementu ciała, który wpływa na jakość życia człowieka. Tą mało znaną i zapomnianą strukturą jest stopa, która warunkuje naszą sprawność, życie bez bólu i możliwość chodzenia i stania na dwóch nogach. Umiejętności diagnozowania problemów związanych z funkcją narządu ruchu. Praktyczne możliwości interwencyjne, lecznicze, pielęgnacyjne, umiejętność kontaktu z klientem wraz z edukacją zdrowotną. To cechy i umiejętności, osobowe i zawodowe, które były kształtowane i widoczne, w trakcie zajęć teoretycznych i praktycznych.
Pani Daria Dymitrak wykazywała zainteresowanie praktykami w moim gabinecie, gdzie czynnie uczestniczyła w codziennej pracy z moimi pacjentami. Była obowiązkowa, zainteresowana podologią, nabyła umiejętności praktycznych. Jednocześnie jej postawa jako studentki była wzorowa, warto także zaznaczyć, że praca Licencjacka została napisana na bardzo wysokim poziomie naukowym.
Tworzący się w Polsce zawód Podologa ma w osobie Pani Darii Dymitrak bardzo cennego pioniera, a jej umiejętności zawodowe, tak rzadkie obecnie, są atutem w rozwoju i oferowaniu usług dla klientów. Problem stóp to sprawa cywilizacyjna i powszechna. Z pełną odpowiedzialnością wystawiam ten List referencyjny.”

Dr Ryszard Szczepański

O MNIE

7 lat doświadczenia, wiedza poparta tytułem naukowym, nowoczesny sprzęt i doskonała precyzja. Postaw na specjalistyczną opiekę, indywidualne podejście i profesjonalną obsługę.

Kontakt

ul. Chrobrego 14/15, 66-400 Gorzów Wlkp.

95 7 35 25 01

daria@podologiagorzow.pl

www.podologiagorzow.pl

Kiedy pracuję?

Poniedziałek - Piątek
10:00 – 18:00

Sobota
9:00 – 17:00

Social Share